کورین

بنام خدا

شرکتتالوس (TALUS) در حوزه ی اجرای صفحات آکریلیک فعالیت خود را آغاز و به مرور زمان  و انجام بیش از صدها  پروژه در زمینه های مختلف از جمله مجتمع های مسکونی – تجاری و پزشکی سازمان خود رابه یک مجموعه ی خدماتی معماری مهندسی تبدیل و در کلیه ی زمینه های مطالعاتی و طراحی به صورت خود کفا عمل می نماید.
رضایت کارفرمایان و استفاده از مدیریت کیفیت و کنترل زمان اساسی ترین دیدگاه مدیران شرکت است.

شرکت طراحی و اجرای صفحات آکریلیک کورین تالوس (TALUS)

آماده پذیرش هرگونه سفارشات شما با نازل ترین قیمت می باشیم.

تلفن تماس :  09102010474- 09122275846 -02166496125

E-mail : info@talus.ir
www.talus.ir

 

چهارشنبه, 10 مهر 1392 15:52
چهارشنبه, 10 مهر 1392 15:51
چهارشنبه, 10 مهر 1392 15:49
چهارشنبه, 10 مهر 1392 15:42
چهارشنبه, 10 مهر 1392 15:35

معرفی شرکت تالوس

شرکت تالوس (TALUS)  با داشتن مهندسین ، مشاورین و نیروی کار مجرب در نظر دارد با توجه به شرایط زمانی ، مکانی ، مالی و سلیقه ی شما عزیزان در جهت ارائه محصولات خود با بهترین کیفیت و ظرافت ؛ نهایت رضایت شما را کسب نماید و در این عرصه از پیشگامان باشد. به امید بهبودی ، پیروزی و توفیقات روز افزون از درگاه خدا وند متعال در تمام امور زندگی.  تالوس (TALUS) طراح و مجری صفحات آکریلیک کورین

کورین چیست ؟ what is Corian :

کورین چیست ؟ what is Corian :

کورین اولین نام (برند)سنگ مصنوعی  Solid Surface است که درامریکا تولید گردید واز آن زمان اصطلاحا  به آن سنگ مصنوعی کورین گفته می شود. مزایا :1- ظاهر زیبا و با دوام 2- تنوع رنگ بالا 3- مقاومت در برابر ضربه و حرارت 4- یکپارچه و بدون درز در اتصالات 5- شفاف وبراق 6- ضد لک - ضد حریق 7- مقاومت در برابر مواد اسیدی و شیمیایی 8-آنتی باکتریال 9- قابلیت ترمیم وبازسازی 10-انعطاف وشکل پذیری- مصارف:محیط های بهداشتی و آزمایشگاهی . آشپزخانه - رویه کابینت - سینک ظرفشویی - میزنهار خوری و صبحانه خوری - دیواره ها – کانتر رستورانها . جواهرفروشیها و گل فروشیها . بانک ها . هتل ها . فروشگاها . سرویس های بهداشتی ،- مورد استفاده در تمامی طراحی های دکوراسیون های مدرن و کلاسیک.

رنگ بندی

رنگ بندی

 

زیر مجموعه ها

Solid - رنگهای روشن این گروه برای سطوح کانتر ایده آل می باشند که امروزه کاربرد بسیا ر زیادی در این زمینه دارند.

Sanded- در این گروه با به کار گیری ذرات ریزی همانند شن دامنه ی وسیعیاز رنگها ایجاد شده که در زمینه های مختلف قابل استفاده می باشد.

Aspen - در این گروه دانه های ریز و متوسط باهم ترکیب شده و یک محصول شبیه کوارتز در یک زمینه ی مات را تشکیل می دهند.

Pebble - این گروه ترکیبی از دانه های ریز ، متوسط و درشت هستند که محصول نهایی باز هم به نوعی طرح گرانیتی شبیه است .

Quarry - دارای ذرات موزاییکی بزرگتر می‌باشد که شباهت بیشتری به گرانیت دارد .

Talus - رنگ‌های شفاف با قطعات کریستالی که در سایزهای مختلف قابل دسترسی هستند.

Breccia - آخرین گروه رنگ بندی استارون که دارای گزینه‌های شفاف و مات می‌باشد.

Tempest - در این گروه دانه های درشت و شکسته شده ی تیز بکار رفته که با توجه به شفافیت بسیار زیاد دانه ها ، عمق  صفحات قابل رویت میباشد.

SOLID SURFACES سنگ مصنوعی کورین کورین کورین کورین کورین فروش ارزان کورین صفحات کوارتز صفحات آکریلیک بهترین کوارتز کار آکریلیک کورین ارزان SOLID SURFACES نمونه کورین آموزش کورین همراه کورین حراج کورین مجری صفحات اکریلیک کورین تالوس کورین کورین تالوس کورین و کوارتز تهران کورین تهران کورین صفحات آکریلیک کورین مجری کورین بهترین کورین کار TALUS کورین چیست ؟

/ 0 نظر / 17 بازدید